OBJEDNÁVKY NAD 2000 KČ DORUČUJEME ZDARMA!

CARP EXPERT RYBÁŘSKÝ PRUT JUNIOR DOUBLE TIP HEAVY

Neohodnoceno
Značka: Carp Expert
Dětský prut
Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
5.3.2024
Možnosti doručení
Kód: 13394300
1 400 Kč 1 157,02 Kč bez DPH
CARP EXPERT RYBÁŘSKÝ PRUT JUNIOR DOUBLE TIP HEAVY
Neohodnoceno
Značka: Carp Expert

Chcete dva pruty za cenu jednoho? Tak si vyberte Carp Expert Double Tip. Je jedním z oblíbených prutů kaprařů, protože spojuje dvě nejpopulárnější metody lovu do jednoho prutu. Nemusíte se teda s sebou brát víc prutů, ale jedním prutem můžeme lovit dvěmi způsoby. Podstata prtu je v odnímatelném prvním dílu, který můžeme jedním pohybem vyměnit za feederový či boiliesový. Prut má 360cm a 3lb a skoro okamžitě z něho uděláme feederový prut, s kterým jsou dosáhnutélné i vzdálenosti nad 100m. Je vyrobený z karbonu IM8, proto je tenký a lehký, ale stejně si zachovává neuvěřitelnou sílu. Doporučujeme ho pro rybáře, kteří upřednostňují rybolov s boilisem a zároveň na feeder. Parametry: Délka: 3,60m Materiál: Karbon IM8 - počet oček / boilies: 7 počet oček/feeder: 11 počet spiček: 2 průměr navádějícího očka: 50mm akce boilies: 3lbs akce: feeder: heavy

Objevení uhlíku IM10 znamenalo obrovský pokrok ve vývoji rybářských prutů. Proti starším prutům je charakterizuje ladnější a jednodušší vedení nástrahy a znásobení odolávání zátěži. Použitelné jako v hobby rybařině, tak i v soutěžních podmínkách.
 
Pro boilies pruty typická jednoduchá a efektivní rukojeť. Precizně navržená délka a během výroby použitý stabilní a pohodlný duplonový povrch, který maximálním způsobem uspokojí nároky rybářů.
 
Takzvaný SIC (sicílium- karbid) očka byly od začátku typické pro pruty nejvyšší kategorie. V současnosti s vývojem technologií jsou používané v širším okruhu. Díky nadprůměrné odolnosti proti opotřebení a vysloveně malé hmotnosti, se staly jedním z nejoblíbenější typů pro výrobce prutů.
 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Carp Expert je značka specializující se na rybářské produkty a vybavení pro rybolov kaprů. Nabízí široký sortiment produktů, které jsou navrženy a vyrobeny s ohledem na potřeby kaprového rybolovu.

Mezi produkty Carp Expert patří rybářské pruty, navijáky, montáže, nástrahy, příslušenství, stanice pro rybáře, podložky, karimatky a mnoho dalšího. Snaží se poskytovat kvalitní a spolehlivé vybavení, které pomáhá rybářům dosáhnout úspěšných a pohodlných rybářských zážitků.

Carp Expert je oblíbenou značkou mezi kaprovými rybáři a je často dostupná v specializovaných obchodech s rybářským vybavením nebo online na různých e-shopech, které nabízejí rybářské produkty.