Při nákupu nad 2000 Kč doprava zdarma! 

Dorado Wobler Classic 7cm 5g P

Série woblerů o klasickém štíhlém univerzálním tvaru, známém již desítky let. Díky široké nabídce velikostí a nezbykle bohaté nabídce barev umožňuje Dorado Classic každému vybrat si tu správnou nástrahu pro daný okamžik, danou vodu, danou rybu. Nejmenší modely ( 4 a 5 cm) doporučujeme lovcům okounů, tloušťů a pstruhů. ... více
131.4 Kč bez DPH
Na dotaz
159 Kč
ks
Vyberte si zvýhodněné balení
Množstevní slevy
Popis a parametry

Dorado Wobler Classic 7cm 5g P

Série woblerů o klasickém štíhlém univerzálním tvaru, známém již desítky let. Díky široké nabídce velikostí a nezbykle bohaté nabídce barev umožňuje Dorado Classic každému vybrat si tu správnou nástrahu pro daný okamžik, danou vodu, danou rybu. Nejmenší modely ( 4 a 5 cm) doporučujeme lovcům okounů, tloušťů a pstruhů. Dokonale pracuje jak v řece, tak na stojaté vodě. Střední rozměr ( 7 a 9cm) je dokonalá nástraha na boleny, štiky a candáty a velké exempláře pstruhů. Největší modely 11, 15 a 18cm patří do arzenálu každého lovce velkých štik, candátů a hlavatek.Wobler Dorado Classic se skvěle hodí jak na klasické vláčení, tak na trolling v nepříliš hlubokých vodách. 

Výjimkou z tohoto pravidla je 23cm model, který se ponořuje do hloubky 9 metrů a patří do hledáčku lovců hlubokomilných štik pronásledujících na volné vodě hejna síhů a sleďů.

Parametry:

  • délka 7cm
  • hmotnost 5g
  • ponor 1m
  • trojháčky 2xvel. 8
  • provedení plovoucí

Dorado Wobler Classic 7cm 5g P

Zadejte prosím své jméno
Email, na který Vám přijde odpověď
Zadejte kontaktní telefon
Vaše přání, alespoň 3 znaků
Hlídání produktu
Zadejte podmínky a email, na který chcete poslat zprávu při splnění těchto podmínek
Naposledy navštívené
D a M Pospíšil s.r.o.
Přítoky 84
28401 Kutná Hora
Česká Republika
IČO: 26148960
DIČ: CZ26148960