Po registraci v našem e-shopu slevy 10-50% 

Energo team specialist Catfish naviják na sumce

Energo team specialist Catfish naviják na sumce... více
760.33 Kč bez DPH
Na objednání 5-10 dnů
920 Kč
ks
Vyberte si zvýhodněné balení
Množstevní slevy
Popis a parametry

Energo team specialist Catfish naviják na sumce

Novinka roku 2017! Lov sumce vyžaduje od navijáku takové nároky, které začínající rybář lovící sumce nedokáže, respektive jen s velkou námahou zaplatit. Náš sumcový naviják Specialist se dokáže napříč své dostupné ceně popasovat se sumci, protože..

.. protože disponuje výjimečně masivním vnitřním mechanismem. Nejvýraznějším bodem je jeho 6 mm silná ocelová osa, která se nedeformuje ani při nejtěžších zdoláváních. Rotor je vcelku, neplantá. V grafitovém těle se nachází jedno nadrozměrně talířové kolečko. Předimenzováno je proto, aby lépe zvládal zátěž, abychom s ním, napříč vysoké zátěži, zvládali otáčet. Je pravdou, že se tím stal naviják těžším, ale myslím si, že tolik můžeme obětovat pro spolehlivost. Beztak Beztak ho nebudeme nepřetržitě držet v ruce, jenom při zdolávání. Materiál kličky je stejný s tělem, ještě předtím, jestli by někdo řekl, že je to málo, tak ať si naviják vezme do ruky a vyzkouší kličky (s rozumem)- Během zdolávání se určitě nezdeformuje. Na mechanismus navijáku se už spolehneme, navineme na něho vlasec.

Má obrovskou a hlubokou cívku, na kterou můžeme navinout 250 m z 0,50 mm šňůry, při pletené šňůře je tato hodnota o něco nižší. Tedy můžeme říci, že je vhodný k lovu sumce vábením, když budeme používat velmi silný monofilní vlasec, ale je vhodný i na zavážení, kdy na něho dokážeme umístit velké množství například i ze 0,40 mm pletené. S výjimkou přívlače je vhodný na všechny metody lovu sumce. Brzdový systém s obrovskými lamelami je klasický, ale extra silný.

Pohon navijáku dostal kovový kryt. Pro spolehlivost, odolnost a pohodlné používání, které zabezpečuje lehká konstrukce z grafitu je tento materiál oblíbený u výrobců navijáků.
 
Při zdolávání velkých ryb je důležité, aby se brzdný systém navijáku neopotřeboval, proto to může vést až k přetržení vlasce a ztrátě ryby. Na tento naviják se dostala brzda odolná proti opotřebení z kvalitního materiálu, kterou je potřebné nastavit ještě před začátkem lovu v závilosti na nosnosti vlasce návazce a tvrdosti prutu.

Energo team specialist Catfish naviják na sumce

Zadejte prosím své jméno
Email, na který Vám přijde odpověď
Zadejte kontaktní telefon
Vaše přání, alespoň 3 znaků
' '
Opište kód z obrázku tak, jak jej vidíte
Hlídání produktu
Zadejte podmínky a email, na který chcete poslat zprávu při splnění těchto podmínek
Naposledy navštívené
D a M Pospíšil s.r.o.
Přítoky 84
28401 Kutná Hora
Česká Republika
IČO: 26148960
DIČ: CZ26148960