Při nákupu nad 2000 Kč doprava zdarma! 

Kofi Bleak Shad 6 cm Real Roach

Kofi Bleak Shad skvěle doplňuje dvoje Kofi Roach a Kofi Perch. Tvar ouklejky se osvědčil především při lovu okounů a candátů. Bleak shad je poměrně úzký a nízky. Díky tomu bylo možné použít menší kopýtko, které vydává jemnější vibrace, ale s větší frekvencí - často klíčové pro velké a opatrné kusy. Ploutvičky, pomáhají... více
27.27 Kč bez DPH
Skladem 3 ks
33 Kč
ks
Vyberte si zvýhodněné balení
Množstevní slevy
Popis a parametry

Kofi Bleak Shad 6 cm Real Roach

Kofi Bleak Shad skvěle doplňuje dvoje Kofi Roach a Kofi Perch. Tvar ouklejky se osvědčil především při lovu okounů a candátů. Bleak shad je poměrně úzký a nízky. Díky tomu bylo možné použít menší kopýtko, které vydává jemnější vibrace, ale s větší frekvencí - často klíčové pro velké a opatrné kusy. Ploutvičky, pomáhají stabilizaci nástrahy při agresivních stylech vedení. 

Nejmenší velikost 6 cm je určená především pro cílenýž lov okounů, ale i pstruhů! Především v letních měsících, kdy je ve vodě mnoho potěru, dravci často preferují právě menší velikost potravních rybek, což je ten praví čas pro Kofi bleak Shad v 6 cm verzi. Z barevných variant se tak osvědčili nejvíc klasické přírodní Real Shad, Ayu a Champagne.

Parametry
Délka6 cm
Váha1 g
Výrobce#Lmab

Kofi Bleak Shad 6 cm Real Roach

Zadejte prosím své jméno
Email, na který Vám přijde odpověď
Zadejte kontaktní telefon
Vaše přání, alespoň 3 znaků
Hlídání produktu
Zadejte podmínky a email, na který chcete poslat zprávu při splnění těchto podmínek
Naposledy navštívené
D a M Pospíšil s.r.o.
Přítoky 84
28401 Kutná Hora
Česká Republika
IČO: 26148960
DIČ: CZ26148960