Při nákupu nad 2000 Kč doprava zdarma! 

Provoz v době nouzového stavu

Vážení zákazníci,

na základě vyhlášení nouzového stavu a omezení vládou České republiky mi dovolte informace o tom jak fungujeme v této nelehké době.

Eshop - funguje bez omezení a stále pracujeme na našem eshopu a zlepšení nabídky pro Vás.

Omezení plateb - dnešním dnem začali naši dopravci odmítat platby dobírkou převzetím hotovosti, dnes již standartně můžete zaplatit dobírku platební kartou přímo dopravci nebo využijte možnost úhrady převodním příkazem v tom případě pokud máme zboží skladem a zašlete nám na email betafish@betafish.cz potvrzení o úhradě odesíláme zboží druhý den k vám.

Prodejna (výdejní místo, osobní odběr) - bohužel z důvodu nařízení vlády zavřeno, na prodejně jsme přítomni po telefonické dohodě a objednání zboží, pro výdej telefonických objednávek a výdej zboží objednaného přes eshop. Platba je možná v hotovosti, platební kartou a převodním příkazem dopředu.

Volejte objednávky na tel: 777 736 688 (po - pá 9:00 - 17:00) nebo pište na email betafish@betafish.cz nonstop 

Rybaření v  době vyhlášené karantény!!!!

Vláda rozhodla o omezení volného pohybu osob od 16.3. 0:00 hod. Tzn. že byste svůj pohyb měli omezit na cestu do práce a z práce, nutné nákupy věcí denní potřeby, jako jsou potraviny, léky, krmiva pro zvířata apod.. Zároveň, ale vláda povolila vycházky do parků a do přírody a pohyb v těchto místech, a náš koníček rybaření do tohoto povolení spadá. Dle vyjádření ministerstva zemědělství se máme u vody chovat dle rybářského řádu a udržovat odstup a pak bude vše bez problémů.

Právě proto se Vám snažíme nabídnout k dispozici vše co pro svůj koníček potřebujeme. Aby jsme mi rybáři měli v tomto těžkém období nějaké odlehčení.....

 

Petrův zdar

za team Betafish.cz

Honza 

 

 

 

D a M Pospíšil s.r.o.
Přítoky 84
28401 Kutná Hora
Česká Republika
IČO: 26148960
DIČ: CZ26148960