OBJEDNÁVKY NAD 2000 KČ DORUČUJEME ZDARMA!

RidgeMonkey Kulinářská sada nádobí Utensil Set

Neohodnoceno
Značka: HOBBY-G

Kulinářská sada nádobí

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
14.6.2024
Možnosti doručení
Kód: RM-UT-XL
350 Kč 289,26 Kč bez DPH
RidgeMonkey Kulinářská sada nádobí Utensil Set
Neohodnoceno
Značka: HOBBY-G

Už žádné hledání! Vše hezky pohormadě a můžete začít vařit. Jakmile dovaříte, vše zase jednoduše sbalíte dovnitř toasteru. Nic vám nezabírá další místo, nic neumažete, nepotřebujete žádný prostor navíc. Vše je tak jednoduché. Ideální pro mobilní rybáře, kteří potřebují ušetřit prostor a balit minimum věcí.

S Utensil Setem se vám otevírá celá řada nových receptů a nápadů! Byl pro to vytvořený! Jedná se o tvarovaný skladovací zásobník, který se vejde pohodlně do každého našeho toasteru! Naprostá nutnost pro každého, kdo to u vody s přípravou dobrého jídla myslí vážně! Připravíte si jednoduché toasty, omelety, ale také třeba vynikající kari nebo plnohodnotnou anglickou snídani. Celá sada je vyrobena z tepelně odolného potravinářského plastu a pomůže vám vytvořit skutečně kulinářské dílo!

Obsah:

• Pravidelná lžíce

• děrovaná lžíce

• Pravidelná špachtle

• štěrbinová špachtle

• Skladovací tác

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

HOBBY-G s.r.o. se zaměřuje na nejobsáhlejší sortiment rybářského zboží, které zákazníkům dodává v co možná nejkratší době především díky velkým skladovým zásobám. Společnost je dlouhá léta etablována jak na českém, tak slovenském trhu s rybářskými potřebami. Naším hlavním cílem je neustálé zlepšování vlastních produktů, rozšiřování nabídky a hlavně možnost rychlého dodání zboží.