Při nákupu nad 2000 Kč doprava zdarma! 

RYBÁŘSKÝ PRUT CARP EXPERT UNI TELE 3,90m

Rybářský prut 3,90m ... více
825.62 Kč bez DPH
Na dotaz
999 Kč
ks
Vyberte si zvýhodněné balení
Množstevní slevy
Kód: 13397-390
EAN: 5998214338413
Výrobce: Energofish Kft.
Popis a parametry

RYBÁŘSKÝ PRUT CARP EXPERT UNI TELE 3,90m

Rybáři jsou ochotní stále více pochovávat teleskopické pruty. Avšak ti, kteří si potrpí na praktičnost a vlastnosti, toho určitě zaujme prut CXP UNI TELE. Další novinka a opět od Energofish, která vznikla pro ty rybáře, kteří kromě skladovatelnosti nechtějí opustit od kvalitního vypracování a kvalitních materiálů. Vynikající uhlíkový IM6 materiál s dokonalou přesností vystřelí koncovou montáž na námi určené místo.

Při záběru se zase výborně přizpůsobuje adekvátní pružností na zátěž způsobenou tahem ryby. Proto si můžeme být jistí, že se vyhneme ztrátě ryby způsobené nepružností prutu. Oproti klasickým teleskopickým prutům se skládá z vícero dílů, vytváří výjimečnou páteř, stejně však měkkou špičku. Kromě rukojeti se na každý díl dostalo očko, které drží vlasec během nahazování a zdolávání dále od prutu. Kratší varianty se hodí pro plavanou nebo přívlač v úzkých prostorech.

Delší můžeme využít při lovu ze dna na větší třeba i 80 m vzdálenosti. Řada kvalitních oček se SIC vložkami nepoškodí náš vlasec během náhozů a zdolávání, proto se vyhneme z něho plynoucí ztráty ryby. Zvláštností je SIC vložka na špičce, která chrání v jakémkoliv směru směřující vlasec od poškození. Držák prutu poskytuje prutu pohledný vzhled, který spolu s dělenou korkovou- duplonovou rukojetí zaujme svého uživatele krásou. Věříme proto teleskopickým prutem, přičemž dokážeme rozlišit jeden klasický od vynikajícího, kterým je v našem případě Carp Expert Uni Tele.

RYBÁŘSKÝ PRUT CARP EXPERT UNI TELE 3,90m

Email, na který Vám přijde odpověď
Zadejte kontaktní telefon
Vaše přání, alespoň 3 znaků
Hlídání produktu
Zadejte podmínky a email, na který chcete poslat zprávu při splnění těchto podmínek
Naposledy navštívené
D a M Pospíšil s.r.o.
Přítoky 84
28401 Kutná Hora
Česká Republika
IČO: 26148960
DIČ: CZ26148960