OBJEDNÁVKY NAD 2000 KČ DORUČUJEME ZDARMA!

SENSAS Akční Kbelík Strawberry Tasty - Kapr Jahoda

Neohodnoceno
Značka: SENSAS S.A.
Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
4.12.2023
Možnosti doručení
Kód: 61719
549 Kč 477,39 Kč bez DPH
SENSAS Akční Kbelík Strawberry Tasty - Kapr Jahoda
Neohodnoceno
Značka: SENSAS S.A.
SENSAS Akční Kbelík Strawberry Tasty - Kapr Jahoda
Akce Novinka Tip

Akční sada obsahuje:
2x krmení 3000 Carp Tasty Strawberry 1 kg (ref. 40692)
1x posilovač Carpix Carp Tasty Strawberry 300 g (ref. 74480)
1x posilovač Aromix Carp Tasty Strawberry 500 ml (ref. 74632)
1x kbelík Sensas 15 l s víkem
1x kšiltovka Sensas

Krmení 3000 Carp Tasty Strawberry 1 kg (kapr jahoda)
Hrubé sladké krmení s příchutí jahody určené pro lov kaprů. Obsahuje pomleté sušenky, celou řadu semen včetně lákavých arašídů doplněných o neodolatelné kousky kukuřice. Díky své pronikavé vůni a barvě láká toto krmení kapry z velké vzdálenosti. Lze jej použít do jakéhokoliv typu krmítka i pro běžné vnadění. Krmení je určeno pro celoroční použití. Vhodné pro všechny typy stojatých nebo tekoucích vod.

Posilovač Carpix Carp Tasty Strawberry 300 g (kapr jahoda)
Posilovač na kapry. Jeho unikátní sladké jahodové aroma láká spolehlivě kapry z velké vzdálenosti a udrží je po dlouhou dobu na nakrmeném místě. Lze použít i pro nadipování červů, kukuřice nebo jiné nástrahy. Práškové posilovače lze přidat jak do suchého krmení před navlhčením, tak i do již navlhčeného krmení. V suchém krmení bude mít déle trvající účinek. V navlhčeném krmení získáme okamžitý lákací účinek, který ale vydrží kratší dobu. Doporučujeme přidávat v poměru 300 g na cca 4-5 kg suché směsi.

Posilovač Aromix Carp Tasty Strawberry 500 ml (kapr jahoda)
Tekutý posilovač s příchutí jahody do krmení nebo partiklu zaměřený na cílený lov kaprů. Láká kapry z velké vzdálenosti. Zvládne přilákat i jinak netečné a opatrné ryby. Kromě přidání lákavého aroma také představuje velmi účinné sladidlo, na které ryby velmi dobře reagují. Přidává se do vody, kterou se krmení vlhčí, v poměru 10-25 % z celkového objemu vody. Na 4 kg suché směsi doporučujeme použít cca 125 ml tekutého posilovače. Partikl nebo pelety lze posilovačem jednoduše zalít a nechat chvíli odstát (ideálně v uzavřené nádobě pro jeho dokonalé vstřebání).

Doplňkové parametry

Kategorie: AKCE!
Hmotnost: 5 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: