Zaregistruj se do Betafish klubu a získej IHNED slevu až 12%.

Carp Expert Podběráková hlava Micro Ghost

Neohodnoceno
Značka: Carp Expert
Podběráková hlava Micro Ghost
Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
29.5.2024
Možnosti doručení
Kód: 71024100
439 Kč 362,81 Kč bez DPH
Carp Expert Podběráková hlava Micro Ghost
Neohodnoceno
Značka: Carp Expert
Jedním z nejrizikovějších bodů rybolovu je podebrání ryby na háčku! Jestli nemáme hlavu adekvátního rozměru, hloubky a hmotnosti, může nám dát ryba našeho života sbohem. Dobrá zpráva pro rybáře - Carp Expert ho má!!! Hlava podběráku Micro Ghost disponuje adekvátními rozměry proto, abychom cejna, nebo menšího kapra dostali bezproblémově na břeh. Jeho šířka je 40 cm, 50 cm délka, jako i 25 cm hloubka umožňuje dostat 3-4 kilogramového ryby na břeh, avšak ideální velikost je někde okolo 1-2 kilogramů, aby bylo podebrání bezpečné a náš oblíbené podběrák se nepoškodil. Průměr otvorů je 6 mm, které nás chrání před mnohými nepříjemnosti, když starší klasické podběráky disponovaly mnohem větším průměrem oček. Pokud by malé olova plovoucích montáží prošli přes ne, kvůli silonovému materiálu je pohodlně můžeme vytáhnout. Ale největší výhodou je, že se v ní nezasekává háček. Nejočividnějšími prvky podběráku jsou dvě tvrdé gumové trubičky, které se natáhly na dvě ramena během výroby. Ty jsou pro nás výhodné proto, protože během zdolávání ryby v blízkosti břehu jednoduše podebereme tehdy, když nemusíme neustále v druhé ruce držet podběrák na hladině, ale pomocí pěnové rukojeti ho dokážeme udržet jen s minimální energií. Disponuje univerzálním závitem, který můžeme přesně připojit, snad ke každé rukojeti podběráku. Po použití jí precizně umyjeme, vysušíme a skladujeme na místě mimo slunečního svitu, v těchto podmínkách se její životnost může přiblížit 5-6 let, v starostlivých rukou jí přesáhne.
Méně

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Carp Expert je značka specializující se na rybářské produkty a vybavení pro rybolov kaprů. Nabízí široký sortiment produktů, které jsou navrženy a vyrobeny s ohledem na potřeby kaprového rybolovu.

Mezi produkty Carp Expert patří rybářské pruty, navijáky, montáže, nástrahy, příslušenství, stanice pro rybáře, podložky, karimatky a mnoho dalšího. Snaží se poskytovat kvalitní a spolehlivé vybavení, které pomáhá rybářům dosáhnout úspěšných a pohodlných rybářských zážitků.

Carp Expert je oblíbenou značkou mezi kaprovými rybáři a je často dostupná v specializovaných obchodech s rybářským vybavením nebo online na různých e-shopech, které nabízejí rybářské produkty.