Zaregistruj se do Betafish klubu a získej IHNED slevu až 12%.

Chytil Pandemia Black Panter BOILIES 20mm 100g

Neohodnoceno
Značka: Chytil
Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
27.5.2024
Možnosti doručení
Kód: PA/BP
165 Kč –20 % 131 Kč 116,96 Kč bez DPH
Chytil Pandemia Black Panter BOILIES 20mm 100g
Neohodnoceno
Značka: Chytil
98556 8507 pandemia 2023 01 ok
Novinka
165 Kč –20 %

Určitě znáte lov s klasickým PVA naplněný mini peletkama. Je to rychlé, efektivní, ale má to také své nevýhody - např. to znemožní nebo zkrátí délku náhozu. Nástraha Pandemia řeší i tento problém.

Boilies Pandemia obsahuje klasickou plnohodnotnou kuličku boilies dané příchutě. Kulička je obalená dipem a minipeletkama obsahující betain, esence a další atraktory. Po vhození do vody začíná pracovat více věcí najednou. Jednak se uvolňují obsažené atraktory, začíná proces rozpouštění - rozpadání mikropeletek a ještě se postupně peletky začnou odlupovat z povrchu boilies. Hned poté přichází na řadu ještě uvolňování atraktorů ze samotné kuličky uvnitř.

Tato nástraha je vhodná jak na rychlé chytání (silně dipovaná, velký obsah atraktorů, okamžitá účinnost peletek), tak na delší čekání na záběr a lov velkých ryb( po odpadnutí a rozpuštění peletek zůstane pod háčkem pevná plnohodnotná kulička, kolem které je atraktivní a jemná vrstva z rozpuštěných peletek).

Nemusíte mít strach, že by peletky odpadly z boilies např. při silném náhozu a dopadu do vody! Začínají se uvolňovat až po pár minutách ve vodě.

Boilies uvnitř má průměr 20mm.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Společnost Chytil byla založena v roce 2000 s cílem přinést na trh širokou škálu nástrah a návnad pro rybáře všech druhů. Hlavní zaměření je na lov kaprů, a to jak klasických "kaprářů", kteří preferují boilies, tak i rybářů, kteří preferují "klasické" lov s krmítkem. Sortiment se každým rokem rozšiřuje o vlastní výrobky a společnost se také zabývá distribucí zahraničních značek v České republice a na Slovensku.