OBJEDNÁVKY NAD 2000 KČ DORUČUJEME ZDARMA!

Fox olovo Camotex™ Swivel Distance - 4.5oz - 113g

Neohodnoceno
Značka: Fox
Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
14.6.2024
Možnosti doručení
Kód: CLD227
62 Kč 51,24 Kč bez DPH
Fox olovo Camotex™ Swivel Distance - 4.5oz - 113g
Neohodnoceno
Značka: Fox

Olovo Fox Camotex má kamuflážní barvu, takže je pod vodou téměř neviditelné.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Fox je populární značkou rybářského vybavení, která je známá svými produkty pro rybáře. Společnost Fox International je britským výrobcem a distributorem rybářského vybavení s dlouholetou historií a dobrou pověstí mezi rybáři.

Fox nabízí širokou škálu produktů zahrnujících pruty, navijáky, podběráky, plničky, příslušenství pro chytání ryb, oblečení a mnoho dalších doplňkových produktů. Jejich sortiment je navržen tak, aby uspokojil potřeby různých typů rybolovu, včetně sladkovodního i mořského rybolovu.

Mezi nejoblíbenější produkty značky Fox patří pruty, které jsou známé svou kvalitou a výkonem. Mnoho rybářů preferuje také jejich navijáky, které jsou spolehlivé a odolné vůči namáhání při lovu větších ryb.

Kromě prutů a navijáků Fox vyrábí také různé příslušenství, jako jsou podběráky, které pomáhají rybářům bezpečně vylovit ryby z vody, a plničky, které se používají k napuštění nástrahy související s plovoucí montáží. Mnoho rybářů si také vybírá oblečení značky Fox, které je praktické a pohodlné při pobytu na břehu.