OBJEDNÁVKY NAD 2000 KČ DORUČUJEME ZDARMA!

Fox Olovo Edges Kling On Leads Swivel - 70 g

Neohodnoceno
Značka: Fox
Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
25.6.2024
Možnosti doručení
Kód: CED018
61 Kč 50,41 Kč bez DPH
Fox Olovo Edges Kling On Leads Swivel - 70 g
Neohodnoceno
Značka: Fox
  • Tvarovaná 3D kamufláž
  • Vysoké těžiště, takže maximální váha je na hák aplikována co nejdříve, když vám ryba zvedne návazec
  • Robustní maskovaný nereflexní pogumovaný matný povlak
  • Velké otočné oko, které se snadno vejde na jakýkoli olověný klip a perfektně zapadne do všech rukávů Fox Heli Buffer
  • Minimalizovaná výška smyčky na všech „otočných“ vývodech, aby se snížila „volná vůle“ otočného čepu, když jsou namontovány na nastavení vývodu
  • K dispozici v krocích po 0,5oz / 14g: Od 2oz / 42g do 5oz / 142g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Fox je populární značkou rybářského vybavení, která je známá svými produkty pro rybáře. Společnost Fox International je britským výrobcem a distributorem rybářského vybavení s dlouholetou historií a dobrou pověstí mezi rybáři.

Fox nabízí širokou škálu produktů zahrnujících pruty, navijáky, podběráky, plničky, příslušenství pro chytání ryb, oblečení a mnoho dalších doplňkových produktů. Jejich sortiment je navržen tak, aby uspokojil potřeby různých typů rybolovu, včetně sladkovodního i mořského rybolovu.

Mezi nejoblíbenější produkty značky Fox patří pruty, které jsou známé svou kvalitou a výkonem. Mnoho rybářů preferuje také jejich navijáky, které jsou spolehlivé a odolné vůči namáhání při lovu větších ryb.

Kromě prutů a navijáků Fox vyrábí také různé příslušenství, jako jsou podběráky, které pomáhají rybářům bezpečně vylovit ryby z vody, a plničky, které se používají k napuštění nástrahy související s plovoucí montáží. Mnoho rybářů si také vybírá oblečení značky Fox, které je praktické a pohodlné při pobytu na břehu.