Zaregistruj se do Betafish klubu a získej IHNED slevu až 12%.

SADA NEREZIVĚJÍCÍCH DRŽÁKŮ CARP EXPERT 2ks

Neohodnoceno
Značka: Energofish Kft.
Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
21.5.2024
Možnosti doručení
Kód: 72151999
320 Kč 264,46 Kč bez DPH
SADA NEREZIVĚJÍCÍCH DRŽÁKŮ CARP EXPERT 2ks
Neohodnoceno
Značka: Energofish Kft.

SADA NEREZIVĚJÍCÍCH DRŽÁKŮ CARP EXPERT je výbornou volbou pro rybáře, kteří nechtějí brát na břeh celý stojan, ale nedisponují ním. Tato sada nerezivějících držáků je opatřená standardním závitem, proto jsou kompatibilní se všemi hlavami držáků nebo elektronickými signalizátory, které jsou stejně opatřené tímto závitem. K sadě patří i jeden Stég adaptér, který umožňuje použití držáků i na molu.

Menší: Nastavení 20-35 cm.

Větší: Nastavení 30-50 cm

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Energofish Kft. je prestižní rybářská značka, která působí na trhu s rybářskými potřebami. Tato společnost je známá svým širokým sortimentem rybářských produktů a příslušenství, které zahrnují pruty, navijáky, rybářské čluny, nástrahy, udice, vlasec, háčky a mnoho dalších položek.

Energofish Kft. je maďarská společnost se sídlem v Budapešti. Má bohatou historii a je známá svými vysoce kvalitními výrobky. Společnost se zaměřuje na vývoj a výrobu rybářských potřeb, které jsou navrženy s ohledem na potřeby rybářů různých úrovní zkušeností.

Výrobky Energofish Kft. jsou populární mezi rybáři nejen v Maďarsku, ale i v dalších zemích. Jejich sortiment pokrývá různé druhy rybolovu, včetně sladkovodního a mořského rybolovu. Společnost klade velký důraz na inovace a kvalitu svých produktů, což ji činí důvěryhodným partnerem pro rybáře.