OBJEDNÁVKY NAD 2000 KČ DORUČUJEME ZDARMA!

Saenger set gum Splitfire 10cm 10g

Neohodnoceno
Značka: Saenger
Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
4.12.2023
Možnosti doručení
Kód: 1916113
153 Kč 126,45 Kč bez DPH
Saenger set gum Splitfire 10cm 10g
Neohodnoceno
Značka: Saenger
vyr 18740 1916 113 1
Novinka Vánoční tip

Tlakové vlny generované rozděleným tvarem těla (split) v kombinaci s přirozeným pohybem je přesně to, co mají dravci rádi. Gumové nástrahy jsou příjemně měkké, díky tomu pracují i při velmi pomalém vedení. Tento bezchybný chod oceníte především při lovu z propadu. Tímto způsobem lovu můžete ošálit i opravdu opatrné candáty.

Velkou výhodou tohoto setu je, že jsou gumy profesionálně napíchané, vy tak nemusíte ztrácet čas a nemusíte se bát, že je při aplikaci jigové hlavičky zničíte.

  • Délka: 10 cm
  • Hmotnost: 10 g
  • Velikost háčku: 1/0

Doplňkové parametry

Kategorie: Gumové nástrahy
Hmotnost: 0.1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Společnost Sänger se nachází v Německu ve městě Waldsolms, asi 50 km od Frankfurtu nad Mohanem. Společnost Sänger je absolutní špičkou mezi německými rybářskými obchody a je uznávána po celé Evropě. S touto značkou se na rybářském trhu můžete setkat již od roku 1979. Roky zkušeností a spolupráce s odborníky zaručují kvalitu a funkčnost všech výrobků této společnosti. Protože existuje několik druhů rybaření a chceme se věnovat všem rybářům na profesionální úrovni, společnost vlastní několik značek, z nichž každá představuje jeden druh rybolovu a je zastoupena odborníky v dané oblasti, kteří se podílejí na vývoji a budoucnosti těchto značek. Každá z těchto značek má své vlastní produkty, proto o nich hovoříme jako o produktových řadách. Exkluzivním dovozcem a distributorem produktů společnosti Sänger do velkoobchodů i maloobchodů v České republice je firma Saenger cz.