Zaregistruj se do Betafish klubu a získej IHNED slevu až 12%.

Benzár mix lepidlo na kostní červy 200ml

Neohodnoceno
Značka: Benzár

Benzár mix lepidlo na kostní červy

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
29.5.2024
Možnosti doručení
Kód: 94005150
135 Kč 120,54 Kč bez DPH
Benzár mix lepidlo na kostní červy 200ml
Neohodnoceno
Značka: Benzár
Benzar Zsolt už desetiletí úspěšně používá techniku lepených kostních červů v řekách, i při lovu ve stojatých vodách, nyní představuje svým jménem označené lepidlo, které je směsí dvou porézních materiálů. Na pulty obchodů se dostává v 200 ml balení s praktickým uzavíratelným víkem.
 
Během používání dbejme na to, aby byl kostní červ čistý, bez pilin, protože takto je lepení nejúčinnější. Důkladně smíchejme obsah nádoby, aby se na každou larvu dostalo lepidlo. Potom na ně nastříkejme trochu vody a opět promíchejme kostních červíky.
 
Potom je velmi důležité: dobře je stlačíme na dno nádoby, abychom z nich vytlačili vzduch a mohli k sobě lépe přilnout.
 
Pokud je chceme zatížit promytým tříděným štěrkem, přidáme ho během lepení, před stlačením.
 
Pokud uděláme všechno dobře, tak za několik minut máme hotovou kuličku lepených červů. Pokud nepovažujeme jejich přilnavost za dostatečnou, můžeme to korigovat přidáním malého množství lepidla. Cíl je, aby všechno bylo možné vytvarovat do jedné obrovské kuličky.
Méně

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Výrobce rybářských potřeb BENZAR je ztělesněním excelentní kvality a úspěchu díky svému mnohonásobnému národnímu šampionu Zsolta Benzára. Tato značka se specializuje zejména na rybářské potřeby v kategorii pelet. BENZAR je předním výrobcem rybářských pelet, které jsou vysoce ceněny pro svou kvalitu a účinnost. Díky dlouholetému know-how a zkušenostem Zsolta Benzára je BENZAR schopen poskytovat rybářům prvotřídní produkty, které zajišťují úspěch při rybolovu. Značka BENZAR je synonymem spolehlivosti a je preferovanou volbou rybářů, kteří hledají vynikající rybářské potřeby v podobě pelet.