OBJEDNÁVKY NAD 2000 KČ DORUČUJEME ZDARMA!

BetaFish klub

Vítejte v BetaFish klubu, kde každý rybář najde své místo! Jste u nás poprvé nebo už máte za sebou dlouhou historii spokojených nákupů? Pro všechny máme připravené něco extra. Naše členské slevy jsou navrženy tak, aby odměnily vaši věrnost a zajistily, že s každým dalším nákupem u nás budete ještě spokojenější. Zde je přehled slevových kategorií, do kterých se můžete zařadit. 

Pokud jste u nás již registrováni, nemusíte se znovu registrovat, aktuální slevu uvidíte po přihlášení do svého účtu na kartě Moje slevy.

Pokud u nás ještě nemáte účet, registrace do našeho nového věrnostního programu je velmi snadná - stačí kliknout na - REGISTROVAT SE

 

Po přihlášení k účtu se zobrazí ceny produktů snížené o slevu. Stačí se tedy přihlásit a nakupovat se slevou.

 

1) První Nához - 5% sleva

Naše startovní sleva 5% je jako uvítací gesto pro všechny, kteří u nás utratí od 1 Kč až do 15 000 Kč. Jakmile vaše celková útrata překročí 15 000 Kč, automaticky vás přesuneme do kategorie "Stříbrný Kapr", kde na vás čeká 8% sleva.

2) Stříbrný Kapr - 8% sleva

Pokud jste u nás utratili od 15 001 Kč do 30 000 Kč, stáváte se naším "Stříbrným Kaprem". Tato kategorie vám zaručuje 8% slevu na každý další nákup. A jakmile vaše nákupy přesáhnou 30 000 Kč, posuneme vás do "Zlatého Sumce" se slevou 10%.

3) Zlatý Sumec - 10% sleva

Staňte se naším "Zlatým Sumcem" s 10% slevou, když vaše celková útrata dosáhne od 30 001 Kč až do 60 000 Kč. A to není vše! Jakmile překročíte hranici 60 000 Kč, čeká na vás naše nejvyšší kategorie "Platinový Losos" se slevou 12%.

4) Platinový Losos - 12% sleva

V této prestižní kategorii získáte 12% slevu na všechny vaše nákupy nad 60 001 Kč. Jste u nás vždy vítáni a těšíme se na každou vaši další návštěvu!

Všechny výše uvedené slevy jsou kumulativní a časově omezené na 12 měsíců, takže vaše výhody rostou, jakmile u nás nakupujete.

Těšíme se na spolupráci s vámi!

 

Slevové kupóny se nemusí vztahovat na všechny, zejména akční, produkty, které již jsou ve slevě.

Aktuální možnou slevu na daný produkt je možné zobrazit v košíku po jeho přidání.