OBJEDNÁVKY NAD 2000 KČ DORUČUJEME ZDARMA!

CARP EXPERT PLUS POUZDRO NA PRUTY 2 PŘIHRÁDKY 160 cm

Neohodnoceno
Značka: Energofish Kft.

CARP EXPERT PLUS POUZDRO NA PRUTY 2 PŘIHRÁDKY 160 cm

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
18.7.2024
Možnosti doručení
Kód: 73132161
850 Kč 702,48 Kč bez DPH
CARP EXPERT PLUS POUZDRO NA PRUTY 2 PŘIHRÁDKY 160 cm
Neohodnoceno
Značka: Energofish Kft.

Adekvátní skladování a přenášení rybářských prutu prodlužuje životnost výbavy o roky. Nemluvně o všech těch poškozeních, které vznikají z naší nepozornosti.

Pouzdro Carp Expert Plus na prut v provedení s 2 příčkami dokonale vyhovuje při přenášení třeba i 4 kusů rybářských prutů.

Můžeme to dosáhnout tehdy, když do jedné přihrádky umístěné pruty mají navijáky v rozdílných vzdálenostech od konce prutu. Samozřejmě optimální je, jak se do přihrádek umístí 1-1 rybářský prut, tehdy úplně minimalizujeme poškrábání, tření.

Pouzdro je vyrobené z plátnového materiálu dobře známého při výrobě outdoorových výrobků. Je voděodpudivý, proto chrání naši výbavu při menších deštích, odolný proti zátěži, výrobky z něho můžeme používat roky, třeba i desetiletí. Přitom se lehce čistí, co si přiznejme, není na škodu při přípravě na rybaření, nebo při návratu domů. Jeho použití dělají pohodlnějšími ramenní popruhy, které oceníme hlavně tehdy, jestli je naše rybářské místo ve velké vzdálenosti od auta.

Na pouzdro se dostal už dobře známý kvalitní zip od Carp Expert, který když používáme s potřebnou obezřetností, může nám sloužit roky, desítky let.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Energofish Kft. je prestižní rybářská značka, která působí na trhu s rybářskými potřebami. Tato společnost je známá svým širokým sortimentem rybářských produktů a příslušenství, které zahrnují pruty, navijáky, rybářské čluny, nástrahy, udice, vlasec, háčky a mnoho dalších položek.

Energofish Kft. je maďarská společnost se sídlem v Budapešti. Má bohatou historii a je známá svými vysoce kvalitními výrobky. Společnost se zaměřuje na vývoj a výrobu rybářských potřeb, které jsou navrženy s ohledem na potřeby rybářů různých úrovní zkušeností.

Výrobky Energofish Kft. jsou populární mezi rybáři nejen v Maďarsku, ale i v dalších zemích. Jejich sortiment pokrývá různé druhy rybolovu, včetně sladkovodního a mořského rybolovu. Společnost klade velký důraz na inovace a kvalitu svých produktů, což ji činí důvěryhodným partnerem pro rybáře.