OBJEDNÁVKY NAD 2000 KČ DORUČUJEME ZDARMA!

Chytil Carp Mix - krmítková směs 800g - Scopex/Med

Neohodnoceno
Značka: Chytil

Chytil Carp Mix - krmítková směs - Scopex/Med

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
25.6.2024
Možnosti doručení
Kód: CM/SCOM
69 Kč 61,61 Kč bez DPH
Chytil Carp Mix - krmítková směs 800g - Scopex/Med
Neohodnoceno
Značka: Chytil
ch cm reka 1
Novinka

Nové krmítkové směsi mají vysoký obsah proteinů, díky tepelné úpravě jsou lépe stravitelné a navíc obsahují 10 až 15% drobných pelet s kukuřičnými vločkami (corn flakes). Momentálně nabízíme v pěti atraktivních příchutích, které se osvědčily na našich revírech: VANILKA / JAHODA / VELKÝ KAPR / SCOPEX-MED a ŘEKA.

Krmítkové směsi je možné ředit se strouhankou, pšeničnými klíčky až v poměru 1:1.

Balení: 800 g

Hrubost : 4

Lepivost : 3 až 4

Stupnice hrubost a lepivost je nastavena od čísel 1 ( jemné, málo lepivé) až po číslo 5 ( velmi hrubé a extrémně lepivá).

Krmítková směs VELKÝ KAPR voní po anýzu, až karamelu, směs ŘEKA je sladce kořeněná, ucítíte v ní perník, anýz a nasládlou vůni vánoční směsi koření.

Krmení připravíte poměrně jednoduše a snadno. Přidáním menšího množství vody se reguluje jeho lepivost pro lov, ať už na stojaté vodě nebo řece. Rozpadavost po nahození pod hladinou je díky praženým partiklovým olejninovým moučkám vynikající.

Aroma a složení s peletkami velmi rychle zaujme ryby na místě lovu. Přidáním Partikl Turbo Mixu je velká šance, že se větší ryby zdrží na rozkrmeném místě po delší čas. Krmení s partiklem je ideální volba na krátké vycházky po celou sezonu.

Krmítkové směsi CARP MIX od CHYTILA můžete použít do klasických krmítek na trubičce nebo feederových drátěných košíčků, v neposlední řadě i do methodfeederových krmítek ( báboviček ). Díky své lepivosti nakrmíte i prakem nebo rukou při lovu blízko břehu na splávek.

Doplňkové parametry

Kategorie: Krmítkové směsi, method mixy, PVA mixy
Hmotnost: 0.8 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Společnost Chytil byla založena v roce 2000 s cílem přinést na trh širokou škálu nástrah a návnad pro rybáře všech druhů. Hlavní zaměření je na lov kaprů, a to jak klasických "kaprářů", kteří preferují boilies, tak i rybářů, kteří preferují "klasické" lov s krmítkem. Sortiment se každým rokem rozšiřuje o vlastní výrobky a společnost se také zabývá distribucí zahraničních značek v České republice a na Slovensku.