OBJEDNÁVKY NAD 2000 KČ DORUČUJEME ZDARMA!

Energofish dětské holinky s filcem vel 30-31

Neohodnoceno
Značka: Energofish Kft.

Dětské holinky s filcem, velikost 30-31

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
25.4.2024
Možnosti doručení
Kód: 74239131
600 Kč 495,87 Kč bez DPH
Energofish dětské holinky s filcem vel 30-31
Neohodnoceno
Značka: Energofish Kft.

Pohodlí dětí je prvořadé v každé situaci, týká se to i při rybaření a jiných venkovních aktivitách. S našimi botami z EVA materiálu jsme se setkali už dříve, nyní představujeme typ určený pro děti. Barvou a rozměry dokonale vyhovují nárokům, přičemž však mají další výhodné vlastnosti: - výjimečné lehké! Jedna bota o velikosti 30-31 má hmotnost, bez podšívky, jen 177g!!! Proto je chození v nich lehké, neunaví se v nich ani malé nohy, proto mohou strávit více času v přírodě, což je v dnešní době velice důležité. - Úplně voděodolné! U dětí je to velká výhoda, protože není taková kaluž, do které by dítě nechtělo skočit. Disponují odnímatelnou podšívkou! Dětské nohy jsou choulostivější na zimu, jako nohy dospělých, proto je velkou výhodou odnímatelná podšívka. - Lehce se čistí! Nemáme nic jiného na starosti, než je jenom namočit teplou vodou a otřít houbou a jsou jako nové! Protiskluzová podrážka zabezpečuje potřebné přilnutí ve sněhu, blátě. V Maďarsku se neobjeví takové zlé počasí, aby boty nedokázaly zabezpečit potřebný komfort svému uživateli. Rozměry s vnitřní délkou noh (bez podšívky): - 30-31: 20 cm- 32-33: 21 cm- 34-35: 22,5 cm- 36-37: 24 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Energofish Kft. je prestižní rybářská značka, která působí na trhu s rybářskými potřebami. Tato společnost je známá svým širokým sortimentem rybářských produktů a příslušenství, které zahrnují pruty, navijáky, rybářské čluny, nástrahy, udice, vlasec, háčky a mnoho dalších položek.

Energofish Kft. je maďarská společnost se sídlem v Budapešti. Má bohatou historii a je známá svými vysoce kvalitními výrobky. Společnost se zaměřuje na vývoj a výrobu rybářských potřeb, které jsou navrženy s ohledem na potřeby rybářů různých úrovní zkušeností.

Výrobky Energofish Kft. jsou populární mezi rybáři nejen v Maďarsku, ale i v dalších zemích. Jejich sortiment pokrývá různé druhy rybolovu, včetně sladkovodního a mořského rybolovu. Společnost klade velký důraz na inovace a kvalitu svých produktů, což ji činí důvěryhodným partnerem pro rybáře.