OBJEDNÁVKY NAD 2000 KČ DORUČUJEME ZDARMA!

Energofish Vyprošťovač háčků velký

Neohodnoceno
Značka: Energofish Kft.

Vyprošťovač háčků

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
14.6.2024
Možnosti doručení
Kód: 80016095
45 Kč 37,19 Kč bez DPH
Energofish Vyprošťovač háčků velký
Neohodnoceno
Značka: Energofish Kft.

Vícefunkční vyběrač háčků je velkým pomocníkem při rozvazování vázání a při vzniku zauzlení.

Pomocí jeho jehly se dokážeme pobit i s těmito nepříjemnými, čas kradoucími úkoly. Roztáhnutím nástroje najdeme na jednu část integrovanou kovovou hlavu vyběrače háčku. Nezapomeňme, nejen ochranu našeho úlovku, ale i ochrana vybavení (háčky, návazce a jejího udržování v dobrém stavu je velmi účelné používání různých vyběračů háčku. S jejich pomocí - s troškou rutiny - dokážeme tento úkon zrealizovat velmi rychle.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Energofish Kft. je prestižní rybářská značka, která působí na trhu s rybářskými potřebami. Tato společnost je známá svým širokým sortimentem rybářských produktů a příslušenství, které zahrnují pruty, navijáky, rybářské čluny, nástrahy, udice, vlasec, háčky a mnoho dalších položek.

Energofish Kft. je maďarská společnost se sídlem v Budapešti. Má bohatou historii a je známá svými vysoce kvalitními výrobky. Společnost se zaměřuje na vývoj a výrobu rybářských potřeb, které jsou navrženy s ohledem na potřeby rybářů různých úrovní zkušeností.

Výrobky Energofish Kft. jsou populární mezi rybáři nejen v Maďarsku, ale i v dalších zemích. Jejich sortiment pokrývá různé druhy rybolovu, včetně sladkovodního a mořského rybolovu. Společnost klade velký důraz na inovace a kvalitu svých produktů, což ji činí důvěryhodným partnerem pro rybáře.