OBJEDNÁVKY NAD 2000 KČ DORUČUJEME ZDARMA!

Energofish Vyprošťovač háčků velký

Neohodnoceno
Značka: Energofish Kft.

Vyprošťovač háčků, velký

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
18.7.2024
Možnosti doručení
Kód: 80016085
31 Kč 25,62 Kč bez DPH
Energofish Vyprošťovač háčků velký
Neohodnoceno
Značka: Energofish Kft.

S uvolňovačem háčků Kamasaki je průběh uvolňování háčků nejen velmi ohleduplný, ale i jednoduchý a rychlý. Abychom měli uvolňovač háčků vždy po ruce, můžeme si provléct přes dírku na konci nástroje tenkou gumu, nebo šňůrku, pomocí které si ho můžeme zavěsit i na krk. Jeho úchop je bezpečný a stabilní, s malým tréninkem dokážeme skutečně jediným pohybem uvolnit háček z úst ryby a to i tehdy, kdy háček nasají hluboko a na silnějších návazcích. Do výřezu na hlavici umístíme vlasec, nadoraz potáhneme uvolňovač k háčku. Pohyb, jako i pohyb působení síly zaručuje, že se háček lehce uvolní i z nejtvrdší tlamky ryby.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Energofish Kft. je prestižní rybářská značka, která působí na trhu s rybářskými potřebami. Tato společnost je známá svým širokým sortimentem rybářských produktů a příslušenství, které zahrnují pruty, navijáky, rybářské čluny, nástrahy, udice, vlasec, háčky a mnoho dalších položek.

Energofish Kft. je maďarská společnost se sídlem v Budapešti. Má bohatou historii a je známá svými vysoce kvalitními výrobky. Společnost se zaměřuje na vývoj a výrobu rybářských potřeb, které jsou navrženy s ohledem na potřeby rybářů různých úrovní zkušeností.

Výrobky Energofish Kft. jsou populární mezi rybáři nejen v Maďarsku, ale i v dalších zemích. Jejich sortiment pokrývá různé druhy rybolovu, včetně sladkovodního a mořského rybolovu. Společnost klade velký důraz na inovace a kvalitu svých produktů, což ji činí důvěryhodným partnerem pro rybáře.