Zaregistruj se do Betafish klubu a získej IHNED slevu až 12%.

ENERGOTEAM ROZTAHOVACÍ KLEŠTĚ

Neohodnoceno
Značka: Energofish Kft.

Roztahovací kleště

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
21.5.2024
Možnosti doručení
Kód: 795900
63 Kč 52,07 Kč bez DPH
ENERGOTEAM ROZTAHOVACÍ KLEŠTĚ
Neohodnoceno
Značka: Energofish Kft.

Použitelné dva v jednom jako kleště, jako i pro aplikaci a odstranění olůvka.Aplikaci olova na šňůru je vždy potřeba dělat opatrně, protože si můžeme poškodit šňůru, co může vyústit aý do ztráty úlovku.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Energofish Kft. je prestižní rybářská značka, která působí na trhu s rybářskými potřebami. Tato společnost je známá svým širokým sortimentem rybářských produktů a příslušenství, které zahrnují pruty, navijáky, rybářské čluny, nástrahy, udice, vlasec, háčky a mnoho dalších položek.

Energofish Kft. je maďarská společnost se sídlem v Budapešti. Má bohatou historii a je známá svými vysoce kvalitními výrobky. Společnost se zaměřuje na vývoj a výrobu rybářských potřeb, které jsou navrženy s ohledem na potřeby rybářů různých úrovní zkušeností.

Výrobky Energofish Kft. jsou populární mezi rybáři nejen v Maďarsku, ale i v dalších zemích. Jejich sortiment pokrývá různé druhy rybolovu, včetně sladkovodního a mořského rybolovu. Společnost klade velký důraz na inovace a kvalitu svých produktů, což ji činí důvěryhodným partnerem pro rybáře.