ADVENTNÍ AKCE - 15% na všechny skladové produkty + extra 5% pro registrované zákazníky. Akce platí do 23.12.2023.
(nevztahuje se na již zlevněné zboží,dárkové balíčky a nelze kombinovat se slevovými kupóny)

ET Competititon sekané olovo náhradní náplň 0,05g

Neohodnoceno
Značka: Energofish Kft.
Sekané olovo 0,05g
Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
8.12.2023
Možnosti doručení
Kód: 54128009
25,41 Kč –14 % 21,60 Kč 17,85 Kč bez DPH
ET Competititon sekané olovo náhradní náplň 0,05g
Neohodnoceno
Značka: Energofish Kft.
74352 et competititon sekane olovo nahradni napln 0 05g
25,41 Kč –14 %

Praktická náhradní náplň, která je v plné míře zhodná se SOUPRAVOU OLŮVEK COMPETITION. Při vypracování montáže jsme zvyknutí se setkávat s tím, že se nám některé velikosti olůvek ubývají víc jako ostatní. Nemusíme však kupovat novou soupravu, protože s touto náplní rychle nahradíme chybějící velikosti.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Energofish Kft. je prestižní rybářská značka, která působí na trhu s rybářskými potřebami. Tato společnost je známá svým širokým sortimentem rybářských produktů a příslušenství, které zahrnují pruty, navijáky, rybářské čluny, nástrahy, udice, vlasec, háčky a mnoho dalších položek.

Energofish Kft. je maďarská společnost se sídlem v Budapešti. Má bohatou historii a je známá svými vysoce kvalitními výrobky. Společnost se zaměřuje na vývoj a výrobu rybářských potřeb, které jsou navrženy s ohledem na potřeby rybářů různých úrovní zkušeností.

Výrobky Energofish Kft. jsou populární mezi rybáři nejen v Maďarsku, ale i v dalších zemích. Jejich sortiment pokrývá různé druhy rybolovu, včetně sladkovodního a mořského rybolovu. Společnost klade velký důraz na inovace a kvalitu svých produktů, což ji činí důvěryhodným partnerem pro rybáře.