OBJEDNÁVKY NAD 2000 KČ DORUČUJEME ZDARMA!

ET OUTDOOR EVA Holinky THERMO PLUS -20C vel 36

Neohodnoceno
Značka: Energofish Kft.
ET OUTDOOR EVA BOTY THERMO PLUS -20Cvel 36
Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
14.6.2024
Možnosti doručení
Kód: 74237236
849 Kč 701,65 Kč bez DPH
ET OUTDOOR EVA Holinky THERMO PLUS -20C vel 36
Neohodnoceno
Značka: Energofish Kft.

Za chvilku je tu zima! Pokud ještě nemáte boty, které jsou vhodné k zimnímu rybolovu, je ten pravý čas si je koupit!

Netradiční umělou hmotu EVA tvoří z 82% polyetylén a 18 vinyl-acetát, k čemu se přidává adekvátní přísada a barvivo, což je výsledkem výjimečně lehký materiál. Nejvýznamnější vlastností vyrobených botou z EVA materiálu je výjimečná lehkost, absolutní voděodolnost a trvanlivost barvy. Přitom je dokonalou tepelnou izolací - i při extrémně nízkých teplotách. Díky výjimečnému materiálu Polar Boot a vnitřnímu thermo podšití Vás ochrání třeba i při -20 stupních.

 

Výrobce: CAMMINARE

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Energofish Kft. je prestižní rybářská značka, která působí na trhu s rybářskými potřebami. Tato společnost je známá svým širokým sortimentem rybářských produktů a příslušenství, které zahrnují pruty, navijáky, rybářské čluny, nástrahy, udice, vlasec, háčky a mnoho dalších položek.

Energofish Kft. je maďarská společnost se sídlem v Budapešti. Má bohatou historii a je známá svými vysoce kvalitními výrobky. Společnost se zaměřuje na vývoj a výrobu rybářských potřeb, které jsou navrženy s ohledem na potřeby rybářů různých úrovní zkušeností.

Výrobky Energofish Kft. jsou populární mezi rybáři nejen v Maďarsku, ale i v dalších zemích. Jejich sortiment pokrývá různé druhy rybolovu, včetně sladkovodního a mořského rybolovu. Společnost klade velký důraz na inovace a kvalitu svých produktů, což ji činí důvěryhodným partnerem pro rybáře.