OBJEDNÁVKY NAD 2000 KČ DORUČUJEME ZDARMA!

Fox Armapoint Stif rig beaked vel 5

Neohodnoceno
Značka: Fox

Háček, velikost 5

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
23.7.2024
Možnosti doručení
Kód: CHK168
182 Kč –24 % 138 Kč 114,05 Kč bez DPH
Fox Armapoint Stif rig beaked vel 5
Neohodnoceno
Značka: Fox
77061 fox armapoint stif rig beaked vel 5
182 Kč –24 %

Muselo se to stát! Naše řada koncové bižuterie Edges prošlo velkou obměnou za poslední tři roky a rybáři z celého světa oceňují, až na jakou úroveň jsme byli schopni tuto řadu pro koncové montáže dostat. Byla zde ovšem jedna položka z této kategorie koncových montáží, která neprošla obměnou a bylo to zcela logické, protože za jejím vývojem je mnoho let vývoje a testování.

Mohli jsme si ulehčit práci, jenom vybrat z nabídky továren nějaký vzor již známých háčků a dělat, že prošly velkým vývojem a testováním. Ale to jsme rozhodně nechtěli! Kompletně jsme vypracovali úplně nové vzory za pomoci nejmodernějšího CAD softwaru, abychom dosáhli toho, že každý detail u všem tvarů háčků je přesně takový, jaký je potřeba pro účely moderního kapraře. Každé očko, špička a ramínko u jednotlivého typu háčku bylo navrženo tak, aby odpovídalo přesně našim specifikacím a tím se zajistilo, že se háček bude chovat jak moderní rybář potřebuje a vyžaduje.

Konečným výsledkem je naše zcela nová řada háčků Edges Arma Point, která obsahuje celkem osm vzorů , které jsou podle našeho názoru, ale také názoru našich konzultantů, nejsilnější a nejostřejší háčky, které naleznete na trhu.

Edges Stiff Rig Beaked

Vylepšená verze původního háčku Arma Point SR

Ideální pro prezentaci pop-up nástrahy jako je Chod, Hinged Stiff a Multi Rig

Vhodný také pro prezentaci nástrah s tuhým návazcem Ostrá zahnutá špička

Očko zahnuté směrem ven pro použití s tuhými vlasci jako je Edges Rigidity

Nereflexní tmavý povrch

Extrémně silný kovaný materiál XC80 Vanadium

Dostupné velikosti s protihrotem: 2, 4, 5, 6, 7 & 8

Bez protihrotu: 6 & 8

V balení: 10ks

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Fox je populární značkou rybářského vybavení, která je známá svými produkty pro rybáře. Společnost Fox International je britským výrobcem a distributorem rybářského vybavení s dlouholetou historií a dobrou pověstí mezi rybáři.

Fox nabízí širokou škálu produktů zahrnujících pruty, navijáky, podběráky, plničky, příslušenství pro chytání ryb, oblečení a mnoho dalších doplňkových produktů. Jejich sortiment je navržen tak, aby uspokojil potřeby různých typů rybolovu, včetně sladkovodního i mořského rybolovu.

Mezi nejoblíbenější produkty značky Fox patří pruty, které jsou známé svou kvalitou a výkonem. Mnoho rybářů preferuje také jejich navijáky, které jsou spolehlivé a odolné vůči namáhání při lovu větších ryb.

Kromě prutů a navijáků Fox vyrábí také různé příslušenství, jako jsou podběráky, které pomáhají rybářům bezpečně vylovit ryby z vody, a plničky, které se používají k napuštění nástrahy související s plovoucí montáží. Mnoho rybářů si také vybírá oblečení značky Fox, které je praktické a pohodlné při pobytu na břehu.