OBJEDNÁVKY NAD 2000 KČ DORUČUJEME ZDARMA!

Fox Edges Kwik Change Pop Up Weights SWAn - výměnné závaži na pop-up návazce

Neohodnoceno
Značka: Fox
Fox Edges Kwik Change Pop Up Weights Swan - výměnné závaži na pop-up návazce
Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
23.7.2024
Možnosti doručení
Kód: CAC516
188,76 Kč –18 % 154 Kč 127,27 Kč bez DPH
Fox Edges Kwik Change Pop Up Weights SWAn - výměnné závaži na pop-up návazce
Neohodnoceno
Značka: Fox
76431 fox edges kwik change pop up weights swan vymenne zavazi na pop up navazce
188,76 Kč –18 %

• Protizávaží na pop-up montáže • Snadné připojení na návazec bez jakéhokoliv poškození • Záváží lze jednoduše připojit pomocí silikonové trubičky, která je součástí balení • K dostání jednotlivé typy závaží – BB, AAA, SA a Swan • Dávkovač je rozdělen také na šest sekcí: č.1, č.4, BB, AAA, SA a Swan

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Fox je populární značkou rybářského vybavení, která je známá svými produkty pro rybáře. Společnost Fox International je britským výrobcem a distributorem rybářského vybavení s dlouholetou historií a dobrou pověstí mezi rybáři.

Fox nabízí širokou škálu produktů zahrnujících pruty, navijáky, podběráky, plničky, příslušenství pro chytání ryb, oblečení a mnoho dalších doplňkových produktů. Jejich sortiment je navržen tak, aby uspokojil potřeby různých typů rybolovu, včetně sladkovodního i mořského rybolovu.

Mezi nejoblíbenější produkty značky Fox patří pruty, které jsou známé svou kvalitou a výkonem. Mnoho rybářů preferuje také jejich navijáky, které jsou spolehlivé a odolné vůči namáhání při lovu větších ryb.

Kromě prutů a navijáků Fox vyrábí také různé příslušenství, jako jsou podběráky, které pomáhají rybářům bezpečně vylovit ryby z vody, a plničky, které se používají k napuštění nástrahy související s plovoucí montáží. Mnoho rybářů si také vybírá oblečení značky Fox, které je praktické a pohodlné při pobytu na břehu.