OBJEDNÁVKY NAD 2000 KČ DORUČUJEME ZDARMA!

Fox in line feeder 27g

Neohodnoceno
Značka: Fox
Fox in line feeder 27g
Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
14.6.2024
Možnosti doručení
Kód: GFR148
80 Kč 66,12 Kč bez DPH
Fox in line feeder 27g
Neohodnoceno
Značka: Fox

Evolution Feeder System

Řada krmítek Evolution Inline Method Feeder před pár lety způsobila masivní rozruch po uvedení na trh a tento zájem neklesl ani v následujících letech. Stejně jako mnoho úspěšných závodních rybářů věříme, že tento systém je více napřed před všemi ostatními řešeními momentálně na trhu.

Výhody Inline Evolution

Evolution Inline Method Feeder krmítka mají jedinečný otvor na zadní straně, který umožňuje změnit velikost nebo typ krmítka za pár sekund bez toho, aby bylo potřebné rozebrat celou montáž. To znamená, že můžete například měnit mezi Hooped a Open Method Feeder plus krmítkem, krmítkem Evolution na pelety a klipem na olovo během několika málo sekund. Další velkou výhodou Evolution je umístění návazce, který vystupuje z krmítka v horní části nástrahy a následně po uvolnění zůstává blíže k volnému krmení okolo krmítka.

Hooped Evolution Method Feeder krmítko poskytuje lepší přilnavost krmení a nebo pelet, proto je vhodné pro střední a dlouhé nahazování a do hlubších vod (zajišťuje, že návnada zůstane na krmítku i po dobu klesání). Otevřená verze nabízí menší přilnavost návnady ke krmítku a je určená spíše pro malé a pomalé vody. Krmítko uvolňuje návnadu rychle. Ani jedno z krmítek nemá příčné žebrování, tak můžete použít i větší návnady.

Doplňkové parametry

Kategorie: Method feeder krmítka
Hmotnost: 0.27 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Fox je populární značkou rybářského vybavení, která je známá svými produkty pro rybáře. Společnost Fox International je britským výrobcem a distributorem rybářského vybavení s dlouholetou historií a dobrou pověstí mezi rybáři.

Fox nabízí širokou škálu produktů zahrnujících pruty, navijáky, podběráky, plničky, příslušenství pro chytání ryb, oblečení a mnoho dalších doplňkových produktů. Jejich sortiment je navržen tak, aby uspokojil potřeby různých typů rybolovu, včetně sladkovodního i mořského rybolovu.

Mezi nejoblíbenější produkty značky Fox patří pruty, které jsou známé svou kvalitou a výkonem. Mnoho rybářů preferuje také jejich navijáky, které jsou spolehlivé a odolné vůči namáhání při lovu větších ryb.

Kromě prutů a navijáků Fox vyrábí také různé příslušenství, jako jsou podběráky, které pomáhají rybářům bezpečně vylovit ryby z vody, a plničky, které se používají k napuštění nástrahy související s plovoucí montáží. Mnoho rybářů si také vybírá oblečení značky Fox, které je praktické a pohodlné při pobytu na břehu.