OBJEDNÁVKY NAD 2000 KČ DORUČUJEME ZDARMA!

Jig Hlavička 1G / 01

Neohodnoceno
Značka: Energoteam
Jig Hlavička 1G / 01
Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
25.6.2024
Možnosti doručení
Kód: LIT59101
12 Kč 9,92 Kč bez DPH
Jig Hlavička 1G / 01
Neohodnoceno
Značka: Energoteam

Umělá nástraha je nenahraditelnou pomůckou při lovu dravých ryb! K nim nyní nabízíme adekvátní háček. Od hlavy navlečeme nástrahu tak, aby ve středu hřbetní ploutve přibližně na začátku ocasní části vyšel háček. Tak dokážeme docílit, aby produkovala nejintenzivnější pohyb během vedení nástrahy. K lovu štik každopádně použijeme drátěný návazec, k lovu candáta zase kvalitní fluorocarbon, abychom na háček přilákali i nejopatrnější jedince.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Energoteam je oblíbená rybářská značka, která nabízí širokou škálu rybářských potřeb a příslušenství. Firma se specializuje na výrobu vybavení pro různé druhy rybolovu, včetně sladkovodního, mořského a pobřežního rybolovu.

Energoteam vyrábí různé typy udic, navijáků, nástrah, plavek, šňůr, háčků, montážního příslušenství a mnoho dalších produktů. Jejich sortiment je zaměřen na potřeby rybářů různých úrovní zkušeností a stylů rybolovu.

Značka Energoteam je známá pro své kvalitní produkty, které jsou vyráběny s důrazem na detail a využití moderních technologií. Společnost se také věnuje neustálému výzkumu a vývoji nových produktů, aby vyhověla potřebám rybářů a zajistila jejich spokojenost.

Kromě rybářských potřeb a příslušenství Energoteam také pořádá rybářské akce, workshopy a soutěže. Jejich cílem je podporovat a rozvíjet rybářskou komunitu a sdílet zkušenosti mezi rybáři.