OBJEDNÁVKY NAD 2000 KČ DORUČUJEME ZDARMA!

Krmiva Hulín Tekutý dip - CALYPSO Červené koření s Robin R. 80 ml

Neohodnoceno
Značka: Krmiva hulín
Dip Calypso 80ml
Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
18.7.2024
Možnosti doručení
Kód: DTC200
90 Kč 80,36 Kč bez DPH
Krmiva Hulín Tekutý dip - CALYPSO Červené koření s Robin R. 80 ml
Neohodnoceno
Značka: Krmiva hulín
  • Charakteristika: Tekutý dip s vysokou hustotou, a dobrou přilnavostí. Obsahuje směs červených druhů koření a česneku s populárním Robin Redem, který dává dipu také vůni i barvu + specifickou kombinaci pravých přírodních cukrů a rafinací neupraveného krmivářského produktu, vznikajícího při zpracování řepkového oleje. Jsou to tedy jen samé přírodní a jedlé suroviny, bez umělých sladidel, ztužovačů a zahušťovadel s přemírou barvy a esencí!

 

  • Možnosti použití: Dip je dodáván v lahvičkách s širokým hrdlem pro snadné a přímé namočení boilies, či pelety až do průměru 24 mm. Je však lepší výrobky určené jako nástraha několik hodin i dnů nechat macerovat v dipu, aby se jej část dostala pod jejich povrch. Vynikající je poté zaprášit takto macerovanou nástrahu některým z našich práškových dipů, které ještě zvýší celý vnadící efekt a také usnadní manipulaci s mokrou nástrahou - a nebudete mít zalepené prsty !
  • Skladování a spotřeba: Skladovat nejlépe při teplotě do 15 °C, nebo alespoň v nevytápěné místnosti ( sklep, garáž, aj. ). Doporučuji spotřebovat do konce rybolovné sezóny. Nebo cca do 12 měsíců od zakoupení.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: