OBJEDNÁVKY NAD 2000 KČ DORUČUJEME ZDARMA!

mad duo head hanger blue

Neohodnoceno
Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
23.7.2024
Možnosti doručení
Kód: 56741
299 Kč 247,11 Kč bez DPH
mad duo head hanger blue
Neohodnoceno
  • Lehké 7,5g
  • Celková délka 20,5cm
  • Snadno vyměnitelná tělíčka

Lehké (7,5g) indikátory záběru s „hadovitým“ řetízkem. Dodávají se se dvěma tělíčky, jedním s kuličkovým klipem a druhým s pevným klipem pro rybaření s povoleným vlascem. Tělíčka se dají snadno vyměnit – stačí jedno odšroubovat a našroubovat druhé. Celková délka 20,5cm.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Svendsen Sport A/S je renomovaná rybářská značka působící na mezinárodní úrovni. Společnost Svendsen Sport sídlí v Dánsku a má dlouholetou tradici v oblasti výroby a distribuce rybářských potřeb.

Svendsen Sport A/S je známý výrobce a dodavatel kvalitních rybářských produktů, včetně prutů, navijáků, nástrah, vlasců, háčků, příslušenství a mnoha dalších potřeb pro rybolov. Značka Svendsen Sport je známa svým zaměřením na inovaci, vysokou kvalitu a spolehlivost svých výrobků.

Mezi populární značky a produkty z portfolia Svendsen Sport A/S patří Savage Gear, Okuma, Prologic, Scierra, Imax a mnoho dalších. Tyto značky jsou oblíbené mezi rybáři po celém světě a mají široký sortiment různých produktů, které vyhovují potřebám různých typů rybolovu.