OBJEDNÁVKY NAD 2000 KČ DORUČUJEME ZDARMA!

Mapso Ninfa vel. 2 - Pmn-2

Neohodnoceno
Značka: Mepps
Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
14.6.2024
Možnosti doručení
Kód: NINFA-PMN-2
91 Kč 75,21 Kč bez DPH
Mapso Ninfa vel. 2 - Pmn-2
Neohodnoceno
Značka: Mepps

Kvalitní třpytka s designem, který napodobňuje přirozenou nymfu. Těžší třpytka s úzkým talířem a perfektní rotací , dostupná v různých barvách. Doporučeno pro použití v rychle tekoucích vodách s vyšší hloubkou.  Dobré výsledky ve vodách, kde ryby nereagují na jiné návnady. Vhodný výběr velikostí, barvy a správné vedení třpytky, Vám může zajistit úspěšný úlovek všech dravých ryb v jakýchkoliv podmínkách.

VEL.2 - 10g, 73mm

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Mepps je uznávanou značkou rybářských nástrah, která byla založena v roce 1938. Je proslulá svými kvalitními a efektivními nástrahami, které jsou oblíbené mezi rybáři po celém světě.

Mepps je zejména známá svými rotačními nástrahami, které jsou nazývány Mepps Aglia. Tyto nástrahy mají charakteristický tvar proměnlivého lopatkového zářezového disku, který se otáčí kolem osy při tažení. Tento rotující pohyb a lesklý povrch lopatky napodobují pohyb a záblesk kožešiny a přitahují pozornost ryb.

Mepps nabízí širokou škálu nástrah pro různé druhy ryb a rybářské techniky. Jejich nástrahy jsou dostupné v různých barvách, velikostech a vzorech, což umožňuje rybářům přizpůsobit svůj výběr podmínkám a preferencím ryb, které chtějí lovit.