OBJEDNÁVKY NAD 2000 KČ DORUČUJEME ZDARMA!

Radical Basilisk Power Kombi Link 15m, 11,3kg

Neohodnoceno
Značka: Quantum
Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
18.7.2024
Možnosti doručení
Kód: 2648025
517 Kč 427,27 Kč bez DPH
Radical Basilisk Power Kombi Link 15m, 11,3kg
Neohodnoceno
Značka: Quantum

Super kvalitní návazcový materiál na kapry od Quantum Radical. Kombinovaná šňůrka s měkkým pleteným jádrem a vnějším potahem.

 

Je maximálně pevná a odolná, určená do silných proudů v případech, kdy jako zátěž slouží kámen, při lovu na velké vzdálenosti nebo na revír s velkým množstvím překážek. Návin 15m. Ztužená šňůrka, díky které se minimalizuje zamotání vaší montáže při nahazování nebo spuštění na dno. Výhodou je, že tvrdý povlak se dá stáhnout a odekrýt tak měkkou šňůrku pod ním. Ideální pro výrobu kombinovaných koncových montáží, pro lov na velkých řekách a dalekých náhozech.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Quantum je populární značka specializující se na výrobu rybářských přístrojů a potřeb. Jsou známi především svými výrobky pro rybolov s přívlačí, jako jsou pruty, navijáky, vlasci a nástrahy. Quantum je známý svou technologicky vyspělou výrobou, která přináší výkonné a spolehlivé rybářské vybavení.

Mezi populární produkty od Quantum patří jejich pruty, které jsou vyrobeny z různých materiálů, jako je grafit a uhlíkové vlákno, což jim poskytuje potřebnou pevnost a ohebnost pro úspěšný rybolov. Quantum navijáky jsou také velmi oblíbené nejen pro svou spolehlivost, ale také díky pokročilým technologiím, které zlepšují výkon a citlivost při zachycení ryby.

Kromě prutů a navijáků Quantum nabízí také další produkty, jako jsou vlasci (šňůry), které jsou navrženy s vysokou pevností a minimalizují pravděpodobnost protržení. Mají širokou škálu typů vlasců pro různé druhy rybolovu a podmínky. Quantum rovněž vyrábí nástrahy a další příslušenství pro rybáře, jako jsou háčky, spojovací prvky a různé druhy připojovacích nástrojů.