OBJEDNÁVKY NAD 2000 KČ DORUČUJEME ZDARMA!

Saenger set woblerů Perch 2

Neohodnoceno
Značka: Saenger

Není wobler jako wobler! Po dlouhé fázi testování se do konečného výběru dostaly jen nástrahy, které 100% splňovaly požadavky našich konzultantů.

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
4.12.2023
Možnosti doručení
Kód: 1915004
350 Kč 289,26 Kč bez DPH
Saenger set woblerů Perch 2
Neohodnoceno
Značka: Saenger
vyr 18732 1915 004 1
Novinka Vánoční tip

Není wobler jako wobler! Po dlouhé fázi testování se do konečného výběru dostaly jen nástrahy, které 100% splňovaly požadavky našich konzultantů. Mezi kritéria patřila například kvalita chodu i provedení, snadnost vedení a v neposlední řadě bylo bráno v úvahu i to, jestli byla na wobler ulovena ryba.  Zpracování, lopatka, mikro kroužky a háčky okamžitě přesvědčí každého rybáře a zaručí snadné a rychlé ulovení ryby.

Sada Perch 2 je vhodná především pro lov okounů.

Wobler 1: 6 cm, 8 g, plovoucí, potápivost: 0-1,5 m

Wobler 2: 8 cm, 12,5 g, plovoucí, potápivost: 0-1,5 m

Wobler 3: 8,7 cm, 13 g, plovoucí, potápivost: 0-2 m

Wobler 4: 10,5 cm, 9,6 g, plovoucí, potápivost: 0-1,5 m

Doplňkové parametry

Kategorie: Woblery
Hmotnost: 0.3 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Společnost Sänger se nachází v Německu ve městě Waldsolms, asi 50 km od Frankfurtu nad Mohanem. Společnost Sänger je absolutní špičkou mezi německými rybářskými obchody a je uznávána po celé Evropě. S touto značkou se na rybářském trhu můžete setkat již od roku 1979. Roky zkušeností a spolupráce s odborníky zaručují kvalitu a funkčnost všech výrobků této společnosti. Protože existuje několik druhů rybaření a chceme se věnovat všem rybářům na profesionální úrovni, společnost vlastní několik značek, z nichž každá představuje jeden druh rybolovu a je zastoupena odborníky v dané oblasti, kteří se podílejí na vývoji a budoucnosti těchto značek. Každá z těchto značek má své vlastní produkty, proto o nich hovoříme jako o produktových řadách. Exkluzivním dovozcem a distributorem produktů společnosti Sänger do velkoobchodů i maloobchodů v České republice je firma Saenger cz.