OBJEDNÁVKY NAD 2000 KČ DORUČUJEME ZDARMA!

Vlasec DAM Tectan Superior 0,16mm 300m

Neohodnoceno
Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
23.7.2024
Možnosti doručení
Kód: 3242016
146 Kč 120,66 Kč bez DPH
Vlasec DAM Tectan Superior 0,16mm 300m
Neohodnoceno

VLASEC D.A.M. DAMYL TECTAN SUPERIOR - Vítěz v kategorii vlasců na Eftexu 2012.

Nejmodernější Hi-Tech technologie ve výrobě monofilních vlasců. Především díky špičkové kvalitě a pevnosti v uzlu patří Tectan stále mezi nejoblíbenější monofilní vlasce na trhu. Tyto parametry jsou zvláště patrné u slabších průměrů, které se mohou pochlubit velmi vysokou nosností. Díky speciální úpravě povrchu je Tectan odolný proti oděru a UV záření. Lehké žluto zelené zabarvení dokonale splyne s okolím .

Veškeré údaje o nosnosti tohoto vlasce jsou uváděny již v uzlu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Svendsen Sport A/S je renomovaná rybářská značka působící na mezinárodní úrovni. Společnost Svendsen Sport sídlí v Dánsku a má dlouholetou tradici v oblasti výroby a distribuce rybářských potřeb.

Svendsen Sport A/S je známý výrobce a dodavatel kvalitních rybářských produktů, včetně prutů, navijáků, nástrah, vlasců, háčků, příslušenství a mnoha dalších potřeb pro rybolov. Značka Svendsen Sport je známa svým zaměřením na inovaci, vysokou kvalitu a spolehlivost svých výrobků.

Mezi populární značky a produkty z portfolia Svendsen Sport A/S patří Savage Gear, Okuma, Prologic, Scierra, Imax a mnoho dalších. Tyto značky jsou oblíbené mezi rybáři po celém světě a mají široký sortiment různých produktů, které vyhovují potřebám různých typů rybolovu.