OBJEDNÁVKY NAD 2000 KČ DORUČUJEME ZDARMA!

Carppro

Carppro je značka specializující se na výrobu a prodej vybavení pro rybolov kaprů. Je známá pro své kvalitní produkty a profesionální přístup k rybolovu. Značka Carppro nabízí širokou škálu produktů a vybavení, které uspokojí potřeby a požadavky kaprařů. 

Mezi hlavní produkty, které Carppro nabízí, patří rybářské pruty, navijáky, podběráky, bivaky, příslušenství pro montáže, nástrahy, boilies a mnoho dalšího. Všechny tyto produkty jsou navrženy s ohledem na potřeby moderního kapraře a zohledňují nejnovější trendy a technologie v rybářském průmyslu.

Carppro klade důraz na kvalitu a spolehlivost svých výrobků. Jsou vyráběny z odolných materiálů a podléhají přísným kontrolám, aby se zajišťovala jejich dlouhá životnost a výkon. Značka také spolupracuje s profesionálními rybáři a testery, kteří pomáhají s vývojem a testováním nových produktů.

Carppro se stala populární volbou mezi kapraři díky svému silnému zaměření na kvalitu, inovace a spokojenost zákazníků. Jejich produkty jsou dostupné na mnoha místech, včetně specializovaných rybářských obchodů nebo online prodejců.

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem
91044 carppro naprstnik finger stall
98,35 Kč bez DPH
119 Kč

Nahazovací prst

Kód: 49575
80694 carppro ujimane navazce blackpool feeder tapered shock leader
131,40 Kč bez DPH
159 Kč

Ujímané šokové návazce

Kód: 47759
80691 carppro ujimane navazce blackpool feeder tapered shock leader
98,35 Kč bez DPH
119 Kč

Ujímané šokové návazce

Kód: 47761

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem