OBJEDNÁVKY NAD 2000 KČ DORUČUJEME ZDARMA!

Deeper

Deeper je populární značka zaměřená na výrobu a vývoj technologií pro rybáře. Jejich nejznámějším produktem je Deeper Smart Sonar, což je bezdrátový echolot, který se připojuje k vašemu smartphonu nebo tabletu. Tento sonar umožňuje rybářům prozkoumávat a zjišťovat podmořskou topografii, hloubku vody, teplotu a dokonce i místo, kde se ryby nacházejí. 

Deeper Smart Sonar má kompaktní design a snadné použití. Stačí ho připojit pomocí bezdrátového připojení Bluetooth k vašemu zařízení a poté ho můžete hodit do vody. Sonar posílá data a informace o dnu a aktivitě ryb do vašeho smartphonu, kde je můžete sledovat prostřednictvím speciální mobilní aplikace Deeper. Aplikace vám umožňuje zobrazit si podrobné mapy dna vody, sledovat polohu ryb, nastavit upozornění a sdílet své úlovky s ostatními. 

Kromě Deeper Smart Sonar nabízí značka Deeper také další příslušenství pro rybáře, jako jsou pruty, vlasci, háčky a různé druhy nástrah. Jejich produkty jsou navrženy s důrazem na kvalitu, spolehlivost a inovaci. 

Deeper získal popularitu mezi rybáři po celém světě a stal se důvěryhodnou značkou v oblasti rybolovu. Jejich technologie pomáhají rybářům zlepšit své výsledky a zážitek z rybolovu tím, že jim poskytují více informací o podmořských podmínkách a pomáhají jim najít správné místo pro rybolov.

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem
0cf6346215cb7da62e367521b55d0bcf
Deeper Fishfinder Pro
Na objednání 5-10 dnů
4 214,05 Kč bez DPH
5 099 Kč

Deeper Pro 

Kód: JI0211

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem