Zaregistruj se do Betafish klubu a získej IHNED slevu až 12%.

ENERGO TEAM SVÍTÍCÍ PATRONY NIGHT WASP

Neohodnoceno
Značka: Energoteam

Svítící patrona

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
27.5.2024
Možnosti doručení
Kód: 80001045
28 Kč 23,14 Kč bez DPH
ENERGO TEAM SVÍTÍCÍ PATRONY NIGHT WASP
Neohodnoceno
Značka: Energoteam

Tato praktická a užitečná pomůcka velmi ulehčí rybaření s feeder pruty. Využívaní světla na špičce prutu a signalizátoru dělají rybaření nejen pohodlnější, ale i úspěšnější, protože žádný záběr neunikne naší pozornosti. Světlo patronu má velmi dlouhou životnost a ,,zapneme ho" prasknutím trubičky.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Energoteam je oblíbená rybářská značka, která nabízí širokou škálu rybářských potřeb a příslušenství. Firma se specializuje na výrobu vybavení pro různé druhy rybolovu, včetně sladkovodního, mořského a pobřežního rybolovu.

Energoteam vyrábí různé typy udic, navijáků, nástrah, plavek, šňůr, háčků, montážního příslušenství a mnoho dalších produktů. Jejich sortiment je zaměřen na potřeby rybářů různých úrovní zkušeností a stylů rybolovu.

Značka Energoteam je známá pro své kvalitní produkty, které jsou vyráběny s důrazem na detail a využití moderních technologií. Společnost se také věnuje neustálému výzkumu a vývoji nových produktů, aby vyhověla potřebám rybářů a zajistila jejich spokojenost.

Kromě rybářských potřeb a příslušenství Energoteam také pořádá rybářské akce, workshopy a soutěže. Jejich cílem je podporovat a rozvíjet rybářskou komunitu a sdílet zkušenosti mezi rybáři.