OBJEDNÁVKY NAD 2000 KČ DORUČUJEME ZDARMA!

Energofish

Energofish je významnou slovenskou rybárskou značkou, která se specializuje na výrobu a distribuci rybářského vybavení a příslušenství. Firma je známa svým širokým sortimentem rybářských produktů, které zahrnují rybářské pruty, navijáky, nástrahy, vlasci, háčky, podběráky, stojany na pruty, a mnoho dalšího.

Energofish se také věnuje výrobě vlastních značek rybářského vybavení, například Mivardi, Carp Zoom, Prologic, Balzer a dalších. Společnost má dlouholeté zkušenosti v rybářském průmyslu a snaží se poskytovat kvalitní produkty pro rybáře různých úrovní zkušeností.

Kromě výroby a distribuce rybářského vybavení Energofish také pořádá různé rybářské události, soutěže a výlety pro své zákazníky. Snaží se podporovat rybářskou komunitu a poskytovat informace a návody rybářům prostřednictvím svých webových stránek a sociálních médií.

Energofish je tedy dobře známou rybářskou značkou s širokým sortimentem rybářského vybavení a příslušenství a zároveň se snaží budovat a podporovat rybářskou komunitu prostřednictvím různých událostí a sdílením informací.

Žádné produkty značky Energofish nebyly nalezeny...